Gamaoğlu İnşaat olarak 2010 yılından bu yana tamamladığımız projelerimizde çizgi üstü standartları yaşam standardı haline getirmeyi başarmakla beraber, bugüne kadar tamamladığımız projelerle nitelikli konutlar inşa etmiş ve bu projelerimizin tümünde arzın çok üzerindeki talebin bizlere verdiği gurur ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.
Ürettiğimiz konutlar ile ‘önce insan’ diyerek, çevreye ve insana duyduğumuz saygıyla sürdürdüğümüz bu uzun yolculukta yorulmadan üretmeye devam ettik. Bugüne kadar ürettiğimiz ve devam eden projelerimizde onlarca markalı lüks konut ve ticari ünite ile toplam 932 ADET KONUT 100 ADET TİCARİ OLMAK ÜZERE 300.000 metrekare civarında tamamlanmış inşaat alanına ulaşmış bulunuyoruz. Kısa sürede yakalamış olduğumuz bu başarının, kuruluşumuzda beklediğimiz temel prensiplere bağlı kalmamızdan kaynaklandığını biliyoruz.
Bu prensipler ışığında projelerimizi tam zamanlı, eksiksiz teslim ettik. Projelerimizle inşa ettiğimiz bölgelerde takdir ve beğeni toplayan bir firma olduk. Çalışanlarımızın eğitimine önem verdik, onları başarımızın gerçek sahipleri bildik. Gerçek kazancı; ülke ekonomisine katkı ve daha çok istihdam oluşturmayı hedefleyerek ilerledik. Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyetini önemseyen vizyonumuzla müşterilerimiz için hep daha iyisini istedik. Dünyanın çeşitli bölgeleri ve ülkemizdeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek Ar-Ge çalışmalarımızla her projemizde farkındalığımızı ortaya koymayı başardık.
Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada projelerimizle, çevre dostu ve huzurlu yaşamlar inşa etmeye devam edeceğiz.
Detaylar için www.gamaogluinsaat.com.tr