Proje Hakkında

Doğanın eşsiz güzelliğiyle çevrelenmiş, modern mimarinin lüksle buluştuğu benzersiz bir proje, Çengelköy’ün kalbinde hayat buluyor... Yeşil ve mavinin şehir hayatıyla buluştuğu bir manzarada, konforun ve mükemmeliyetin tadını çıkaracağınız Hasbahçe Çengelköy, prestijli yaşamınızın yeni adresi olacak. Unutulmaz anlarınıza ev sahipliği yapacak Hasbahçe’de her yeni güne huzurla gözlerinizi açacaksınız... Eski Çengelköy'ün yepyeni projesi, modern dokunuşuyla size hak ettiğiniz ve hayal ettiğiniz yaşamı sunacak.

Tarihin Doğduğu Ufuklarda Yeni Güne Merhaba

Hasbahçe Çengelköy’de şehrin içinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak prestijli daireler sizi bekliyor. Çengelköy kültürüne uygun mimarisi, geniş peyzaj alanları, kapalı otoparkı ve yerden ısıtma sistemleri ile; bahçe katı üzeri 5 kat olmak üzere, 5 blok 129 daireden oluşan projemiz 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireler ile sizlere çeşitlilik sunuyor.
Doğayı yanınızda hissettiğiniz bahçe katları ve gökyüzü manzaralı Çift Teraslı Dubleks daireler ile Hasbahçe, sizleri doğa ile iç içe bir yaşama davet ediyor. Geniş mutfak ve balkonlara sahip daireleri ile ferah bir yaşam sunan proje; yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, spor salonları ve sosyal alanları ile her türlü eğlence ve aktiviteye cevap verecek niteliklere sahip prestijli bir proje olarak yaşamlarınızda yerini alıyor...
hasbahçe-lokasyon-2

Şehrin İçinde Sakin Bir Yaşam

Şehrin ortasında, doğanın tüm güzelliğine ev sahipliği yapan, boğaza yakın lokasyonu ve Çengelköy’ün kalbinde konumuyla Hasbahçe’de benzersiz bir şehir hayatı deneyimlemenin şimdi tam zamanı!

  • Boğaziçi Üniversitesi 1.5 km
  • Doğuş Üniversitesi Kampüsü 1.5 km
  • Çengelköy Sahil 2 km
  • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 4 km
  • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü 3 km
  • Avrasya Tüneli 10 km